loading

Sık Sorulan Sorular

Bir sorum var ?

Sık Sorulan Sorular

1. BİLGİLERİM GİZLİ KALACAK MI?

Toplanan tüm bilgiler, gizliliğinizi güvence altına almak için siparişiniz teslim edildikten 4 gün sonra silinecektir.

2. BELGELERİN KALİTESİ NEDİR?

Devlet tarafından verilmiş belgelerin aynısı olup, yüksek kaliteli ve yüksek teknoloji belgeler üretmekteyiz.Çünkü Avrupa’nın en iyi uzmanları ile çalışmaktayız.Pasaport ve diğer ilgili belgeleri üretirken filigran, özel kağıt, güvenlik ipleri, mikro baskı, renk değiştiren mürekkep, belge numarası lazer delinmesi, gizli görüntü, lazer görüntü delme gibi tüm güvenlik özelliklerini çoğaltabiliyoruz

3. NEDEN BİZE GÜVENMELİSİNİZ?

Bu konuda profesyoneliz ve bunu 20 yıldır % 100 başarı ile yapıyoruz. Müşterilerimizin verdiği yorumlar dışında,örnek belge ve örnek videoyu görmek için whtasapp tan bizlere ulaşabilirsiniz.Dünya çapındaki müşterilerimizden her gün en az 15-20 sipariş alıyoruz ve muşteriler hizmetlerimizi belgelerini aldıktan sonra her zaman başkalarına tavsiye ediyor ve bu yüzden meşruiyetimizden emin olun.

Bizimle bir güven düzeyi oluşturmanın en kolay yolu, e-postayla veya uzmanlarımızdan biriyle whatsapp ile iletişim kurmaktır.

4. İKİNCİ PASAPORT İÇİN HANGİ ÜLKE EN UYGUN?

Bu sorunun basit bir cevabı yok. Bunun yerine kendinize sorun: “Neden ikinci bir pasaporta ihtiyacım var?” ??

Cevap, sizin ve ailenizin yaşam kalitesini arttırmaksa, bulundgunuz ulkedeki kısıtlamalr,yasamıs oldugunuz hukukı ve guvenlik problemlerı,seyahat ozgurlugu,iş ve calışma.Bu seceneklerı çogaltabılırız.Ayrıca seçiminizi bir ülkenin veya kıtanın karşılaştırmalı güvenliğine, orada hangi dillerin konuşulduğuna, sağlık ve eğitim standartlarının ne olduğu ve ne kadar güçlü olduğuna dayandırmanız gerekir.

Çarpıcı seçimler ABD ve Avrupa. Bir AB pasaportuyla, Avrupa Birliği içinde seçtiğiniz bir yerde yaşamak ve çalışmak istediğiniz kadar özgür olabilirsiniz.

Seyahat için ikinci bir pasaporta ihtiyacınız varsa, bir kez daha ABD ve AB pasaportları dünya çapında vizesiz erişime sahip, en iyi seçenek.

5. PASAPORTUMA EL KONULDU VE YENİSİNİ İSTİYORUM. ÖNCEKİ BİLGİLERİMİ SİLİP BANA AYNI BİLGİLERLE YENİ BİR TANE ÜRETEBİLİR MİSİNİZ?

Size bir Gerçek belge hazırladıktan sonra, tüm bilgileriniz söz konusu veri tabanına kaydedilir. Bu nedenle, belgenizin süresi dolduğunda, Belgenizi Yenilemeleri için Ülkenizin yetkililerine gitme haklarınız vardır ve her şey sorunsuz bir şekilde yapılır

Sık Sorulan Sorularımızda sorduğunuz soruların cevabını bulamazsanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@eupasaport.com